Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Sławomir Gerymski trenerem Energetyka Jaworzno

Sławomir Gerymski trenerem Energetyka Jaworzno

fot. archiwum

Decyzja została podjęta. Od nowego sezonu 2010/2011, nowym szkoleniowcem drużyny MCKiS PKE Energetyk Jaworzno, będzie Sławomir Gerymski. Po niezbyt udanych rozgrywkach Energetyków i walce w play out, przyszedł czas na zmiany.

Zarząd klubu, nie porozumiał się z dotychczasowym trenerem Krzysztofem Janczakiem. Poszukiwania nie trwały zbyt długo. Wyzwanie podjął Sławomir Gerymski, który ostatnio trenował GTPS Gorzów Wielkopolski. Teraz drużynę MCKiS czeka gruntowana zmiana składu. Jaka? O tym zadecyduje już nowy trener. Zarząd uzgodnił z nowym trenerem, że w podstawowej dwunastce będzie co najmniej sześciu wychowanków klubu. Decyzje personalne dotyczące zawodników, którzy grali w ostatnim sezonie zostaną podjęte w najbliższych dniach.

Sławomir Gerymski: pierwszy szkoleniowiec drużyny GTPS Gorzów Wielkoposki oraz KS Inotel Poznań i Joker Piła z którymi zajmował dwukrotnie drugie miejsca w 1 lidze. Jako zawodnik ma na swoim koncie: 3 złote medale, 4 srebrne, 2 brązowe, 3 Puchary Polski oraz brązowy medal Pucharu Europy zdobyty z Mostostalem Azoty Kędzierzyn Koźle. Został dwukrotnie wybrany Najlepszym Zawodnikiem Ekstraklasy oraz pięciokrotnie najlepszym rozgrywającym. Oprócz kolekcji medali ma na swoim koncie 77 występy w reprezentacji Polski.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved