Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Igor Prielożny wróci do Polski?

Igor Prielożny wróci do Polski?

fot. archiwum

Igor Prielożny po tym jak został zwolniony z BKS-u Aluprof Bielsko-Biała szybko znalazł nowy angaż w zespole mistrza Austrii - Aon hotVolley Wiedeń. Niewykluczone, że w przyszłym sezonie Słowak po raz kolejny powróci na polskie parkiety.

Sylwetki słowackiego szkoleniowca kibicom w Polsce przedstawiać nie trzeba. To pod wodzą Igora Prielożnego ówczesne wówczas Jastrzębie Borynia sięgnęło po mistrzostwo Polski. Sukcesy święciły również Winiary Kalisz i BKS Aluprof Bielsko-Biała. Ale Prielożny pracował również z reprezentacjami narodowymi…

Ostatnio trener pracował w zespole Aon hotVolley Wiedeń, zdobywając ze stołecznym klubem wicemistrzostwo Austrii i 2. miejsce w rozgrywkach Ligi Środkowoeuropejskiej. Słowak nie ukrywa, że propozycję złożył mu jeden z polskich zespołów. – Ta oferta nie do końca mnie satysfakcjonuje i nie mam na myśli warunków finansowych. Chciałbym pracować w stabilnym klubie, w którym jest możliwość rozwoju na kolejne lata – mówi w rozmowie ze Strefą Siatkówki. – Czekam teraz na sygnał od działaczy z Wiednia. Chciałbym dalej prowadzić ten zespół – dodaje.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved