Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Delecta już bez Woickiego i Kokocińskiego

Delecta już bez Woickiego i Kokocińskiego

fot. archiwum

Delecta ligowy sezon zakończyła 30 kwietnia. Ale to jeszcze nie koniec. 20-21 maja zagra w Spale w memoriale Wiesława Gawłowskiego. Bez Piotra Gruszki, Martina Sopko oraz ... Pawła Woickiego i Grzegorza Kokocińskiego.

Zarówno Piotr Gruszka jak i Martin Sopko przebywają na zgrupowaniach reprezentacji. Paweł Woicki i Grzegorz Kokociński opuścili już szeregi Delecty i poszukują nowych klubów. – Pożegnaliśmy się w zgodzie z Pawłem Woickim. Podobnie jak ze środkowym Grzegorzem Kokocińskim – mówi prezes Delecty, Piotr Sieńko. Były już rozgrywający Paweł Woicki ma bardzo ciekawa ofertę z zagranicy i być może w przyszłym sezonie zobaczymy go w lidze… tureckiej.

Bydgoszczanie poszukują teraz rozgrywającego. – Okres transferowy dopiero się zaczął. Teraz już mogę na przykład powiedzieć, że bardzo chcieliśmy pozyskać Łukasza Żygadło, który wygrał Ligę Mistrzów z Trentino, był najlepszym rozgrywającym Final Four i powrócił do reprezentacji Polski, ale niestety poinformował nas, że przedłużył kontrakt we Włoszech – mówi prezes Delecty. W kręgu zainteresowań bydgoskiego klubu są Michal Masny z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle a także… Paweł Zagumny.Nie ukrywam, że i oni są w orbicie naszych zainteresowań, ale rozmawiamy z wieloma zawodnikami, rozgrywającymi, przyjmującymi i środkowymi. Ale rozgrywający to nasz priorytet. Na razie tylko tyle… – nie chce więcej zdradzać Piotr Sieńko.

źródło: Express Bydgoski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved