Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Gwardia Wrocław kompletuje skład na nowy sezon

Gwardia Wrocław kompletuje skład na nowy sezon

fot. archiwum

Bardzo dobry sezon w wykonaniu siatkarek Gwardii Wrocław sprawił, że klub w przyszłym sezonie będzie stawiał sobie równie wysokie cele. Wrocławski zespół powoli przygotowuje się do tego kadrowo. Pozostanie we Wrocławiu jako pierwsze zadeklarowały Joanna Wołosz i Katarzyna Mroczkowska.

Zatrzymanie tych dwóch zawodniczek było dla nas sporym sukcesem – mówi Dariusz Gintowt, menedżer Impel Gwardii Wrocław. – Po tym sezonie zawodniczki miały bardzo wiele propozycji z innych klubów, a zdecydowały się na grę w naszej drużynie – nie ukrywa radości Gintowt. Mroczkowska miała również propozycje z zagranicy.

Impel Gwardia Wrocław nie będzie dysponowała budżetem na ten sezon, jak np. Muszynianka czy BKS Aluprof, dlatego zatrzymanie siatkarek bardzo klub cieszy. Joanna Wołosz związała się z klubem dwuletnią umową. – W tym okienku transferowym Impel Gwardia będzie chciała szybko skompletować zespół – dodaje Dariusz Gintowt.

Przypomnijmy, że gwardzistki zajęły 8. miejsce w PlusLidze Kobiet, ale dużo bardziej znaczące było dla nich zajęcie 4. lokaty w pucharze Challenge Cup.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved