Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marek Karbarz: Nie ma co spekulować

Marek Karbarz: Nie ma co spekulować

fot. archiwum

- Na 100 procent Miljkovicia w Resovii nie będzie, przynajmniej w najbliższym sezonie. Jest dla nas za drogi, nie stać nas na niego - mówi wiceprezes Resovii, Marek Karbarz. - Spokojnie poczekajmy, nie ma co spekulować, jak z tymi 18 milionami...

Po podaniu przez serwis podsiatka.pl informacji, że budżet Resovii w przyszłym sezonie będzie wynosił 18 milionów złotych, w Rzeszowie zawrzało. – Od razu mówię, że są to bzdury z palca wyssane. Oczywiście, marzyłby się nam taki budżet, jak każdemu klubowi. Ale, niestety, jest to nieprawda. Zastanawiam się tylko, po co ktoś wypisuje takie niestworzone rzeczy? – pyta na łamach serwisu nowiny24.pl wiceprezes Resovii, Marek Karbarz.

Pojawiają się również spekulacje transferowe dotyczące przyszłego składy rzeszowian. Rafael Redwitz uzgodnił już ponoć warunki kontraktu z francuski Tours. – Rozmawiałem z Redwitzem na ten temat. Zaprzeczył, jakoby miał podpisać, jakiś kontrakt we Francji. Nie ukrywał jednak, że ma propozycje – twierdzi Karbarz. Przy okazji Resovii wspomina się też o serbskim zawodniku, Ivanie Miljkovicu.Naprawdę z wielką radością przywitałbym takiego zawodnika w naszym zespole, bo to przecież supergracz. Na 100 procent Miljkovicia w Resovii nie będzie, przynajmniej w najbliższym sezonie. Jest dla nas zwyczajnie za drogi, nie stać nas na niego. Dlatego nawet się z nim nie kontaktowaliśmy – ucina te spekulacje wiceprezes Resovii.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved