Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kolejne spotkanie w Pireusie nie odbędzie się w terminie

Kolejne spotkanie w Pireusie nie odbędzie się w terminie

fot. archiwum

Dzisiejszy czwarty mecz finałowy pomiędzy Olympiacosem Pireus a Panathinaikosem nie dojdzie do skutku. To już drugi mecz pomiędzy tymi drużynami, który nie odbędzie się w terminie z powodu zbyt małej liczby policji w stosunku do zgromadzonych kibiców.

W finałowej rywalizacji Olympiacos prowadzi z Panathinaikosem 2:1. Już 6 maja, gdy drużyna Pawła Zagumnego przyjechała do hali Olympiacosu okazało się, że mecz nie będzie się mógł odbyć, ponieważ nie został należycie zabezpieczony przez policję i na jej wniosek został przełożony. Podobna sytuacja miała miejsce w Pireusie dzisiaj.

Mecz miał się rozpocząć o godzinie 20, jednak sędzia spotkania nie zdecydował się na jego rozpoczęcie z powodu niewystarczających sił policyjnych w hali. Po 30 minutach sytuacja nie uległa zmianie i mecz został odwołany. Według najnowszych informacji odbędzie sie jutro (czwartek, 13 maja) o godz. 19:00.

Po incydencie podczas meczu Iraklisu z Arisem, gdy jeden z kibiców rzucił puszka piwa w zawodnika, przepisy bezpieczeństwa w greckiej lidze zostały bardzo zaostrzone. Nowością jest możliwość odwołania spotkania, jeśli w hali nie ma wystarczającej liczby sił policyjnych. Jak widać grecka policja nie bardzo sobie radzi organizacyjnie z tym problemem, bowiem zamiast zwiększenia bezpieczeństwa w hali mamy już drugi przypadek przełożenia spotkania finałowego.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved