Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Białostoczanki zagrają w turnieju juwenaliowym

Białostoczanki zagrają w turnieju juwenaliowym

fot. archiwum

Siatkarki Pronaru Zeto Astwa AZS Białystok zagrają w czwartek w turnieju juwenaliowym. Będzie to znakomita okazja, aby zawodniczki pożegnały się ze swoimi kibicami, ponieważ mecze o 7. miejsce PlusLigi Kobiet najprawdopodobniej się nie odbędą.

Akademiczki wezmą udział w międzynarodowym, towarzyskim turnieju juwenaliowym, rozgrywanym w centrum Białegostoku, na dziedzińcu ratusza.  Start zaplanowany jest na godzinę 11. Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na rozegranie spotkań na wolnej przestrzeni, spotkania zostaną rozegrane w hali Uniwersytetu Medycznego przy ul. Wołodyjowskiego 1.

Oprócz siatkarek z PlusLigi zagrają: BTPS Białystok, drużyna złożona ze studentek WSFiZ i WSWFiT, Uniwersytet z Mińska, młodzieżowa reprezentacja Białorusi, Promień Mońki i młodziczki Pronaru.

Co prawda jesteśmy już zmęczone trudami ciężkiego sezonu, ale chętnie weźmiemy udział w juwenaliach – zapewnia w Kurierze Porannym Ilona Gierak, przyjmująca Pronaru Zeto Astwy AZS i jednocześnie studentka WSFiZ.*Z zawodniczką rozmawiał Tomasz Dworzańczyk (Kurier Poranny)

źródło: inf. własna, Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved