Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > W Murowanej Goślinie pożegnali Marka Mierzwińskiego

W Murowanej Goślinie pożegnali Marka Mierzwińskiego

fot. archiwum

Marek Mierzwiński nie jest już trenerem siatkarek Piecobiogazu Murowana Goślina. Umowę rozwiązano za porozumieniem stron. Prowadzony przez niego zespół... awansował w tym sezonie do I ligi. Oficjalne stanowisko w tej sprawie będzie znane niebawem.

Obie strony rozstają się w dobrych stosunkach. Sam Marek Mierzwiński ze spokojem ocenia ostatnie wydarzenia. – To nie pierwsza taka sytuacja w moim życiu. Swego czasu, pracując w Chemiku Police zostałem zwolniony zaraz po tym jak zdobyłem wicemistrzostwo Polski kadetek. Później w Piaście Szczecin zrezygnowano z moich usług tuż po zwycięstwie w mistrzostwach Polski juniorek. Teraz żegnam się z drużyną po awansie. Tak w sporcie czasami bywa – wspomina były już szkoleniowiec Piecobiogazu.

Mierzwiński w Murowanej Goślinie pracował sezon. W tym czasie drużyna awansowała do I ligi, przegrywając w całych rozgrywkach ligowych tylko dwa mecze – z Jokerem Świecie w play-off oraz z AZS Politechniką Śląską Gliwice w turnieju finałowym. – Wbrew pozorom to nie był tak łatwy sezon, jak się mogło niektórym wydawać. Poziom kilku drużyn w II lidze był w tym roku naprawdę bardzo wysoki. Świadczą o tym zresztą wyniki turnieju barażowego – mówi szkoleniowiec, który z zawodniczkami Piecobiogazu będzie pracował do końca maja. – Na koniec na pewno im podziękuję za ciężką pracę, którą wykonały. Drużynie oraz tym siatkarkom, które zostaną w klubie życzę też kolejnego awansu – dodał.

W tej chwili nie wiadomo, kto przejmie po nim zespół. Nazwisko nowego szkoleniowca powinniśmy jednak poznać jeszcze w tym tygodniu.źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved