Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Pura: Nie możemy zapominać, że gramy z Muszyną

Agata Pura: Nie możemy zapominać, że gramy z Muszyną

fot. archiwum

- Spodziewałam się, że to będzie najtrudniejszym mecz ze wszystkich. Był to mecz ostatniej szansy dla Muszyny, po prostu musiały ten mecz wygrać - mówiła po czwartym półfinałowym meczu z Muszynianką atakująca MKS Dąbrowa Górnicza, Agata Pura.

Muszynianka to tak klasowy i doświadczony zespół, że nikt nie spodziewał się tutaj, że odpuszczą ten mecz. Dlatego byłam nastawiona na bardzo ciężką walkę – mówiła po końcowym gwizdku sędziego Agata Pura.Gdyby na początku rozgrywek ktoś dawał nam dwa zwycięstwa z Muszyna, myślę, że brałybyśmy je w ciemno. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia – rzeczywiście stanęłyśmy przed ogromną szansą żeby wejść do ścisłego finału. Nie możemy jednak zapominać, że gramy z Muszyną, mistrzem Polski, który chce obronić ten tytuł. Muszyna ma doświadczone i bardzo dobre zawodniczki, ma w zespole reprezentantki Polski – twierdzi atakująca MKS.

Sam fakt, że jest 2:2, że podjęłyśmy z nimi walkę, to już jest dla nas sukces. Play-off pokazał, ze potrafimy z nimi grać i jesteśmy w stanie z nimi wygrać. Mam nadzieję, ze wykorzystamy to w piątym meczu, musimy jednak pamiętać z kim gramy. Myślę, że jeśli podejdziemy do tego meczu na chłodno, nie myśląc, ze gramy o mistrzostwo Polski, tylko po prostu kolejny mecz z Muszyną, to jesteśmy w stanie wygrać – zapowiada Pura, która nie dokończyła ostatniego meczu na boisku. – Mam stan przeciążeniowy barku, lód jest profilaktycznie. Myślę, że w końcówce sezonu nie ma zawodniczki, której by nic nie bolało. W czwartym meczu dostałam troszkę zadyszki w trzecim secie i zabrakło mnie. Organizmu nie da się oszukać.

źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved