Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Karczmarzewska-Pura: Czeka nas ciężki mecz

Agata Karczmarzewska-Pura: Czeka nas ciężki mecz

fot. archiwum

Pomimo zwycięstwa 3:1 nad Muszynianką Agata Karczmarzewska-Pura uważa, że: - w dniu jutrzejszym naszą drużynę czeka najtrudniejszy mecz i dodaje: - musimy się do niego szczególnie przyłożyć. Muszyna na pewno przed nami się nie położy.

Robert Sarna: W dniu dzisiejszym było nerwowo, ale dzisiejszy mecz zakończył się waszym zwycięstwem. Rozluźnienie nadal daje się we znaki.

Agata Karczmarzewska-Pura: – Zawsze jest najtrudniej grać trzeciego seta jak prowadzi się 2:0. Właśnie wtedy najczęściej wkrada się dekoncentracja. Zespół z Muszyny jest tak klasowym zespołem, że nie można z nim sobie pozwalać na słabości jakie nastąpiły w trzecim secie i dziewczyny to wykorzystały. Wiedziałyśmy wychodząc na czwartego seta, że to jest jedyna taka nasza szansa, żeby je przycisnąć i wygrać z nimi.

Taka sama sytuacja zdarzyła się też w drugim secie, gdyż prowadziłyście 17:12 i nagle zrobiło się 21:22.

– To jest właśnie siatkówka, generalnie piękny sport i nie wiadomo co się wydarzy. Można wysoko przegrywać i można wygrać seta i można wygrywać wysoko i można przegrać. Grając z Muszyną musimy spokojnie i konsekwentnie dążyć do zdobycia 25 punktów i nie grać za szybko i nie chcieć tego za szybko wygrać.Teraz jesteście blisko gry w finale i potrzebujecie już tylko jednego zwycięstwa.

– Pozostał nam tylko jeden mecz do finału i aż jeden. Uważam, że jeszcze daleka droga przed nami. Muszyna na pewno przed nami się jeszcze nie położy. Jutrzejszy mecz będzie meczem o wszystko dla nich, więc to może być chyba najtrudniejszy mecz z rozegrany przez nas do tej pory i dlatego musimy się do tego meczu szczególnie przyłożyć.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved