Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sportowy dramat Jakuba Jarosza

Sportowy dramat Jakuba Jarosza

fot. archiwum

Prawdziwy dramat przeżywał w czasie ostatniego meczu półfinałowego pomiędzy ZAKSĄ a Jastrzębskim Węglem atakujący reprezentacji Polski Jakub Jarosz. W piątym secie przy stanie 8:5 dla Jastrzębskiego Węgla musiał zejść z boiska.

W piątym secie meczu decydującego o awansie do finału mistrzostw Polski Jakub Jarosz przegrał z własnym organizmem. Z wyczerpania łapały go skurcze, nie był w stanie skakać do ataku. Jeszcze chwilę wcześniej nadludzkim wysiłkiem posłał na stronę gości serwisową bombę, dzięki której ZAKSA wyrównała na 5:5, ale potem nie miał już sił.

Po zmianie stron Jarosza zastąpił Dominik Witczak. Bezradny reprezentacyjny atakujący z kwadratu dla rezerwowych oglądał, jak jego koledzy przegrywają ostatnią partię i po raz drugi z rzędu odpadają w półfinale mistrzostw Polski.

Jarosz nie wytrzymał morderczego maratonu, jakim były pojedynku ZAKSY z Jastrzębskim Węglem. Z pięciu meczów tylko jeden nie skończył się tie-breakiem, a lider ekipy z Kędzierzyna-Koźla atakował w sumie w tych spotkaniach aż 200 razy. W końcu jego organizm się zbuntował. Szkoda tylko, że w tak ważnym dla jego zespołu momencie.źródło: wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved