Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > O „brązowym” pocieszeniu nikt nie dyskutuje

O „brązowym” pocieszeniu nikt nie dyskutuje

fot. archiwum

Chociaż zawodnikom Resovii Rzeszów udało się wygrać jedno spotkanie z bełchatowską Skrą, nie ukrywają, że aspiracje były zdecydowanie większe. To jednak bełchatowianie zwyciężyli, a podopiecznym Ljubimira Travicy pozostała gra o brązowy medal.

Żaden z rzeszowskich siatkarzy nie krył rozczarowania po przegranej potyczce ze Skrą Bełchatów. – Aspiracje były zdecydowanie większe. Jednak sami sobie zawdzięczamy, że w półfinale play offu trafiliśmy na Skrę. To jeden z czołowych zespołów europejskich i każdy z nas czuje przed nim respekt. – powiedział w rozmowie ze Sportem libero rzeszowskiej drużyny, Krzysztof Ignaczak.

Popularny Igła podkreśla także, że siła zespołu mierzona jest przecież w wyniku końcowym- wszak, mimo że w Rzeszowie nikt o medalu rozmawiać nie chce, droga Resovii do podium wciąż pozostaje otwarta. Nieco trudniejsza może być jednak droga do gry w europejskich pucharach. Bezpośredni awans do elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów nie jest już możliwy, lecz mimo to rzeszowskim siatkarzom wciąż przyświeca nadzieja otrzymania „dzikiej karty".

– Pewnie, że chcielibyśmy występować w elitarnym towarzystwie, czyli w Lidze Mistrzów. Jednak to teraz już od nas nie zależy i musimy poczekać na uśmiech losu- mówi dla Sportu Ignaczak.źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved