Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Adam Grabowski nie jest już trenerem PTPS Piła

Adam Grabowski nie jest już trenerem PTPS Piła

fot. archiwum

Adam Grabowski zrezygnował z funkcji trenera siatkarek PTPS Piła. Prawdopodobnie do końca sezonu będzie go zastępował dotychczasowy asystent Mirosław Zawieracz. Grabowski prowadził PTPS zaledwie w dziesięciu meczach.

W miniony piątek pilanki przegrały trzeci mecz fazy play-off z Organiką Budowlanymi Łodź i odpadły z walki o medale mistrzostw Polski. Tym samym po raz pierwszy od 15 lat na podium zabraknie zespołu z Wielkopolski. Według nieoficjalnych informacji, to jednak nie wynik sportowy, a konflikt z drugim trenerem – Mirosławem Zawieraczem jest przyczyną decyzji dotychczasowego szkoleniowca siatkarek. Więcej na temat sytuacji w PTPS będzie wiadomo w czwartek.

W dniu dzisiejszym miało dojść do spotkania Grabowskiego z wiceprezesem klubu Radosławem Ciemięgą. Grabowski szkoleniowcem pilskiego zespołu został w styczniu, zastępując na tym stanowisku Wojciecha Lalka. Najprawdopodobniej do końca obecnego sezonu drużynę poprowadzi Zawieracz. Po odpadnięciu w ćwierćfinale play-off, pilski zespół czeka bowiem teraz walka o miejsca 5-8.

Więcej w serwisie:źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved