Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

I liga: Hajnówka-Jaworzno 2:2 po czterech meczach

fot. archiwum

Po bardzo zaciętym spotkaniu zawodnicy Pronaru Hajnówka ulegli siatkarzom z Jaworzna 2:3 i stan rywalizacji o pozostanie w szeregach pierwszoligowców jest w tej chwili remisowy 2:2. O wszystkim zadecyduje piąte spotkanie w Jaworznie.

Czwarte spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg i żadnej z ekip nie udało się wygrać dwóch setów z rzędu. I, III i V partia padła łupem gości z Jaworzna i to właśnie ten zespół jest w tej chwili w lepszej sytuacji. Na decydujące o losach tej potyczki o I ligę spotkanie, podopieczni Pawła Blomberga pojadą do Jaworzna.

Szkoleniowiec drużyny z Hajnówki zdecydował, że Artur Żyliński zagra na pozycji atakującego. – Artur Żyliński spisał się bardzo dobrze . W obu meczach atakował aż 109 razy i w końcówce drugiego spotkania słaniał się już na nogach. W ogóle nie mogę mieć pretensji do swoich zawodników, gdyż nadal uważam, że personalnie Energetyk jest od nas lepszy, a w rywalizacji jest remis. To były bardzo wyrównane mecze. Decydowały piąte sety, a w nich wiadomo, że kto się pierwszy przełamie, wygrywa. Nam się to udało w pierwszym pojedynku. W drugim spotkaniu w tie-breaku dobrze szło do stanu 5:5. Potem nasz jeden atak trafił w antenkę, drugi w aut i goście odskoczyli – powiedział po drugim pojedynku na własnej hali trener Pronaru.

Pronar Parkiet Hajnówka – Energetyk Jaworzno 2:3
(22:25, 25:22, 21:25, 25:23, 6:15)Pronar Parkiet Hajnówka: Zrajkowski, Wójcik, Staniewski, Żyliński, Poinc, Sacharewicz, Saczko (libero) oraz Tietianiec, Skup.

Zobacz również:

Wyniki play-off I ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved