Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Karolina Ciaszkiewicz: Z determinacją do Wrocławia

Karolina Ciaszkiewicz: Z determinacją do Wrocławia

fot. archiwum

Karolina Ciaszkiewicz została MVP pierwszego spotkania pomiędzy Aluprofem a Gwardią, zaś w drugim wspólnie z Jolantą Studzienną była najskuteczniejszą siatkarką zespołu z Bielska. Dla samej siebie jest bardzo krytyczna.

Dwa bardzo dobre spotkania w twoim wykonaniu.

Karolina Ciaszkiewicz:Ja zawsze do siebie podchodzę krytycznie. Zawsze można stwierdzić, że mogło być lepiej. Dla nas ważne jest to, że mamy już na swoim koncie dwa zwycięstwa. To drugie spotkanie z pewnością było ciekawsze dla kibiców, a zarazem trudniejsze dla nas zawodniczek.

Wydaje się, że była wam potrzebna dodatkowa mobilizacja w postaci przegranego seta.Popełniałyśmy dużo niewymuszonych błędów i bardzo się cieszę, że potrafiłyśmy się z tego podnieść w odpowiednim momencie. Nie wiem z czego one wynikały, musimy to przeanalizować. Natomiast po przegranym drugim secie, tych błędów było już znacznie mniej, zaczęłyśmy realizować założenia i należy się cieszyć ze zwycięstwa.

Czy trudno po tak długiej przerwie wejść we właściwy rytm gry?

Na pewno jest z tym pewien problem, ale my tak na to nie patrzymy. Skupiamy się na wykonywaniu swoich zadań i patrzymy tylko w przyszłość.

Do Wrocławia pojedziecie dopełnić formalności?

– Z pewnością pojedziemy tam bardzo zdeterminowane z wiarą w zwycięstwo i zakończenie rywalizacji na tym etapie. Drużyna Gwardii Wrocław pokazała jednak w Bielsku, że jest dobrym i ambitnym zespołem. Będą grały na własnym parkiecie i zapewne pokuszą się o przedłużenia rywalizacji. Mam nadzieję, że spotkanie we Wrocławiu będzie dla nas i naszych kibiców tak udane jak te dwa w Bielsku.

* rozmawiał Marek Knopik (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved