Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Testy w Grześkach Kalisz

II liga M: Testy w Grześkach Kalisz

fot. archiwum

Obecny sezon dla kaliskiego beniaminka był bardzo udany, kaliszanie zajęli trzecie miejsce w swojej grupie. Działacze Grześków zorganizowali testy dla nowych zawodników. Kaliski beniaminek w obecnym sezonie poradził sobie bardzo dobrze.

Kaliszanie po solidnych wzmocnieniach zajęli trzecie miejsce w swojej grupie. Sezon, co prawda się zakończył, ale zespół z Kalisza codziennie trenuje. W dniu wczorajszym siatkarze Grześków rozegrali charytatywny mecz z zespołem amatorskim z pobliskiego Pleszewa. Kaliszanie pokonali swoich rywali 4:1.

Działacze z Kalisza już szykują skład na następny sezon. W nadchodzącym sezonie, kaliszanie mierzą wysoko, gdyż chcą awansować do pierwszej ligi. W tym celu zorganizowano testy, na których pojawiło się czterech siatkarzy z drużyny Czarnych Wirex Rząśnia. Zawodnicy, którzy byli na testach w Kaliszu to: Błażej Kuna (środkowy), Adam Łukasik (atakujący), Patryk Spychała (rozgrywający) i Michał Krymarys (przyjmujący). Testowani siatkarze starali się pokazać z bardzo dobrej strony, wiadomo, że cała czwórka nie zagra w Kaliszu. Chęć gry w Kaliszu wyraził także Wojciech Pytlarz, który skończył studia i chciałby grać w Kaliszu. O jego przydatności do zespołu zadecydują nasi szkoleniowcy – mówi Marcin Czerniak, działacz z Kalisza.

Wszyscy siatkarze z Rząśni, którzy pojawili się w Kaliszu, pokazali się bardzo dobrze, jednak nie wiemy, którzy z nich zagrają w Kaliszu w następnym sezonie. Wszystko uzależnione jest od tego, którzy nasi siatkarze opuszczą nas zespół. – mówi szkoleniowiec kaliskiej ekipy Marian Durlej .Skoro zespół z Kalisza mają wzmocnić zawodnicy z Rząśni, to wiadomo, że niektórzy kaliscy siatkarze będą musieli zakończyć grę w Grześkach. Żaden z kaliskich siatkarzy oficjalnie, nie potwierdził, że odchodzi z klubu, jednak wiadomo, że mają propozycje z innych klubów drugoligowych. W dalszym ciągu nie wiadomo, jakim składem będzie dysponował trener Marian Durlej Prawdopodobnie zorganizujemy kolejne testy, na które zaprosimy innych zawodników, wówczas zadecydujemy o ich przydatności – kończy Marian Durlej.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved