Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Jagieło: Cieszymy się, że prowadzimy 2:0

Aleksandra Jagieło: Cieszymy się, że prowadzimy 2:0

fot. archiwum

- Aby zdobyć kolejne mistrzostwo Polski musimy zrobić 9 kroków. Na razie zrobiliśmy dwa, pokonując bydgoszczanki. Pojedziemy na trzeci mecz pełni nadziei na końcowy sukces - tak po wczorajszym spotkaniu wypowiadał się trenera  Bogdan Serwiński.

Ewa Kowalkowska (kapitan Centrostalu): – Nie możemy być zadowolone ze swojej gry. Krótkie lepsze momenty nie dają jakichś wymiernych rezultatów. Pozostaje nam wierzyć, że w Bydgoszczy odbudujemy się psychicznie i zagramy lepsza siatkówkę

Aleksandra Jagieło (Kapitan Banku BPS): – Cieszymy się, że prowadzimy 2:0 w rywalizacji. To spora zaliczka przed meczami w Bydgoszczy. W pierwszy spotkaniu ogarnęła nas jakaś niemoc na początku. Na szczęście kolejne sety pierwszego i drugiego meczu toczyły się już po naszej myśli. Musimy już myśleć o wyjazdowym spotkaniu w Bydgoszczy. Tam nam się źle gra.

Piotr Makowski (Trener Centrostalu): – Muszynianki zagrały bardzo dobre spotkania. To jest zespół, który przewyższa nas pod każdym względem. W mojej drużynie nikt nie pociągnął gry. Przeciwniczki odrzuciły nas zagrywką, co uniemożliwiało nam wyprowadzenie kombinacyjnego ataku. Zabrakło nam po prostu umiejętności.Bogdan Serwiński (Trener Banku BPS): – Powiem krótko. Aby zdobyć kolejne mistrzostwo Polski musimy zrobić 9 kroków. Na razie zrobiliśmy dwa, pokonując Bydgoszczanki. Pojedziemy na trzeci mecz pełni nadziei na końcowy sukces.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved