Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Aleh Akhrem: W piątek postaram się już zagrać

Aleh Akhrem: W piątek postaram się już zagrać

fot. archiwum

W pierwszym secie poniedziałkowego meczu w Bełchatowie kontuzji uległ Aleh Akhrem. - Jest w porządku, ochraniacz na staw skokowy uratował mnie od poważnej kontuzji - mówi zawodnik Resovii i zapowiada, że w piątek w Rzeszowie już zagra.

Białorusin Aleh Akhrem po jednej z akcji upadł na tyle niefortunnie, że skręcił kostkę. I to był najprawdopodobniej kluczowy moment tego meczu. – Wylądowałem na czyjejś nodze, gdy skakałem do bloku. Nie ma wielkiej opuchlizny, ale gdy staję to boli – mówił zaraz po meczu Akhrem. Na szczęście Białorusin gra w stabilizatorach na kostkę. – To na pewno uratowało kostkę. Jakby nie stabilizator byłoby gorzej – dodał. – Szkoda zawodników, szkoda Alka, bo nie wiadomo jak groźna jest to kontuzja. Zaczęliśmy mecz bardzo mocno skoncentrowani, ale po tej kontuzji ta koncentracja spadła – żałował trener Asseco Resovii Ljubo Travica.

Diagnozy są optymistyczne, nie ma złamań, ani poważnego urazu – informuje jednak Bartosz Górski, wiceprezes rzeszowskiego klubu. – Jest w porządku, ochraniacz na staw skokowy uratował mnie od poważnej kontuzji. Noga jest wprawdzie opuchnięta, dlatego we wtorkowym spotkaniu nie wystąpię, ale w piątek w Rzeszowie postaram się już zagrać przeciwko Skrze – powiedział Aleh Akhrem. – Wolałbym jednak we wtorek być na boisku niż na trybunie, bo będę przeżywał to, co się będzie działo na boisku bardzo mocno.

źródło: Dziennik Nowiny, Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved