Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Liga słowacka: Szóste miejsce dla zespołu Urszuli Bejgi

Liga słowacka: Szóste miejsce dla zespołu Urszuli Bejgi

W drugim meczu o piąte miejsce w słowackiej ekstraklasie kobiet, zespół Urszuli Bejgi, Spišská Nová Ves, przegrał gładko 0:3 z UKF Nitra. Ponieważ rywalizacja toczy się do dwóch wygranych, oznacza to, że w ostatecznej klasyfikacji zajął szóste miejsce.

Po zaciętym, pięciosetowym spotkaniu w środę, tym razem wystarczyły trzy sety i 70 minut gry do rozstrzygnięcia rywalizacji o piąte miejsce w słowackiej ekstraklasie kobiet. Siatkarki drużyny Spišská Nová Ves najwyraźniej nie otrząsnęły się z środowej porażki, kiedy prowadząc w meczu 2:0, przegrały go 2:3. We wczorajszym meczu nie zdołały urwać rywalkom nawet jednego seta i zakończyły tegoroczną rywalizację na szóstym miejscu.

VK Spišská Nová Ves – UKF Nitra 0:3
(20:25, 14:25, 15:25)

Stan rywalizacji do dwóch wygranych: 2:0 dla UKF Nitra