Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Radostin Stojczew: Jestem rozczarowany

Radostin Stojczew: Jestem rozczarowany

fot. archiwum

W ekipie Trentino Volley nikt nie ukrywa rozczarowania decyzją europejskiej federacji dotyczącej terminu Final Four Champions League. Gdyby rywalizacja w półfinale Serie A z Maceratą wydłużyła się do nawet pięciu spotkań kolidowałoby to z terminem FF.

Przypomnijmy, że dzisiaj władze CEV wyznaczyły nowy termin przełożonego z powodu katastrofy pod Smoleńskiem finałowego turnieju Ligi Mistrzów, w którym miała występować też ekipa Trentino. Ustalono, że odbędzie się on 1 i 2 maja w Łodzi. Na 28 kwietnia i 2 maja przewidziano ewentualny czwarty i piąty mecz półfinałowych rozgrywek play- off w Serie A pomiędzy Trentino i Lube Banca Macerata. Nie jest to komfortowa sytuacja dla włoskiego klubu, który będzie musiał szukać rozwiązań.

Jestem naprawdę rozczarowany decyzją CEV, bo dla nas jest to niewygodne i trudne. Nawet biorąc pod uwagę, że zagramy cztery mecze półfinału play-off nie będziemy mieli czasu na przygotowania, na przestawienie się na inną piłkę. Uważam, że CEV powinien zwrócić większą uwagę na nasze potrzeby. W każdym razie chciałbym uspokoić fanów. Pojedziemy do Polski wygrać niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdujemy. Nasza droga do osiągnięcia założonych celów stała się trudniejsza – powiedział Radostin Stojczew.

źródło: inf. własna, trentinovolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved