Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dominik Kwapisiewicz: Warszawa ma „nóż na gardle”

Dominik Kwapisiewicz: Warszawa ma „nóż na gardle”

fot. archiwum

Siatkarze radomskiego Jadaru poznali już termin czwartego spotkania fazy play-out. - Do Warszawy pojedziemy po upragnione zwycięstwo - przekonuje na kilka dni przed poniedziałkowym spotkaniem Dominik Kwapisiewicz, drugi trener Jadaru.

Katastrofa w Smoleńsku wstrząsnęła całym sportowym środowiskiem. Dlatego decyzja o przesunięciu terminu zawodów została w pełni zaakceptowana. – Uważamy, że niestosowne byłoby grać mecz w takim smutnym i jednocześnie ważnym dla Polski dniu, jakim jest pogrzeb pary prezydenckiej – poinformował rzecznik prasowy warszawskiego klubu.

Po piątkowym zwycięstwie, atmosfera w drużynie Jadaru zdecydowanie się poprawiła, a zajęcia prowadzone przez Jana Sucha praktycznie niczym nie odbiegają od standardowych przygotowań. – Trenujemy normalnym cyklem. Na czwartek i piątek mamy zaplanowane po dwa treningi – informuje Dominik Kwapisiewicz. Sztab szkoleniowy Jadaru z optymizmem patrzy w przyszłość, również jeśli chodzi o sprawy kadrowe. – Wszystko jest jak na razie w porządku. Nikt nie nabawił się kontuzji i oby tak było do końca – stwierdził w rozmowie ze SportRadom.pl trener Kwapisiewicz.

Siatkarze radomskiego klubu przyznają, że prowadzenie 2:1 w rywalizacji o utrzymanie daje im spory komfort psychiczny. Podobnego zdania jest asystent Jana Sucha. – Warszawa ma "nóż na gardle". Czy jest zatem możliwość zaskoczenia rywala? – Po tylu meczach nie sądzę, aby któraś z drużyn była w stanie zaskoczyć przeciwnika – twierdzi Dominik Kwapisiewicz.Autor: Mateusz Czarnecki – SportRadom.pl

 

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved