Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Rybak: Przegraliśmy i będziemy musieli wyciągnąć wnioski

Radosław Rybak: Przegraliśmy i będziemy musieli wyciągnąć wnioski

fot. archiwum

W trzecim meczu walki o utrzymanie na parkiecie siatkarskiej ekstraklasy siatkarze z Radomia bez większych problemów pokonali stołecznych akademików. O tym spotkaniu podczas konferencji wypowiedzieli się zawodnicy oraz trenerzy obu drużyn.

Radosław Rybak (kapitan Neckermanna AZS Politechnika Warszawska): – Chciałbym pogratulować radomianom zwycięstwa. Przegraliśmy i wnioski będziemy musieli wyciągnąć sami. Komentarz zostawimy sobie, a kibice widzieli, co widzieli. Mecz był wyrównany, ale niestety wygrał Jadar.

Maciej Pawliński (kapitan Jadaru Radom): – To był chyba najsłabszy mecz obu drużyn w dotychczasowych w play-out do czego przyczyniła się duża ilość błędów, Jednak my ich popełniliśmy mniej. Dlatego wygraliśmy wykorzystując atut własnej hali. Teraz będziemy próbowali wygrać w Warszawie.

Radosław Panas (trener Neckermanna AZS Politechnika Warszawska): – Gratuluję zwycięstwa. Od początku meczu zespół z Radomia był w ofensywie. My cały czas goniliśmy wynik, były nawet momenty, kiedy wychodziliśmy na prowadzenie, ale jednak końcówek nie udało nam się utrzymać poprzez błędy, zepsute zagrywki, ataki.Jan Such (trener Jadaru Radom): – Nie popełnialiśmy błędów w końcówkach setów, ale wcześniej, kiedy prowadziliśmy czterema czy pięcioma punktami były serie straconych punktów i przeciwnik nas dochodził. Przez całe spotkanie byliśmy w natarciu, prowadziliśmy, ale Politechnika nas dochodziła, jednak końcówki dość szczęśliwie wygrywaliśmy. W pierwszych dwóch meczach oba zespoły nie wykorzystały atutu własnej hali, my teraz wykorzystaliśmy. Jak będzie w Warszawie?, Zobaczymy. Walka trwa do końca. Chciałbym podziękować naszym kibicom, którzy są z nami cały czas. Mieliśmy grać w play-offach, a gramy o utrzymanie. Uważam, że zespół gra bardzo fajnie, ambitnie walczy i nasi kibice nam pomagają.

źródło: inf. własna, KS Jadar Radom

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved