Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Kolejne rozgrywki odwołane, PZPS poinformował o odwołaniu FF

Kolejne rozgrywki odwołane, PZPS poinformował o odwołaniu FF

fot. archiwum

Dziś na lotnisku pod Smoleńskiem rozbił się samolot z delegacją prezydencką na pokładzie. Odwołane zostały mecze PlusLigi i PlusLigi Kobiet. Turniej Final Four Ligi Mistrzów, który miał odbyć się w ten weekend w Łodzi również zostaje odwołany.

NAJNOWSZY KOMUNIKAT PZPS

W związku z informacją o katastrofie samolotu prezydenckiego na pokładzie którego znajdował się m.in. Prezydent RP wraz z małżonką Polski Związek Piłki Siatkowej informuje:

Turniej Mistrzów Grup II Ligi Kobiet i Mężczyzn odbywający się w Murowanej Goślinie i Będzinie, Turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek i Młodzików o Puchar Prezesa PZPS, odbędą się. ze wskazaniem aby w miarę możliwości rozegrać cały turniej w dniu dzisiejszym. Odbędzie się również Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżowa Chłopców w Piłce Siatkowej w Radomiu.Odwołane zostają play offy I Ligi Kobiet i Mężczyzn, oraz baraże o miejsce w II Lidze Kobiet i Mężczyzn zaplanowane na ten weekend. Decyzja w sprawie nowych terminów odwołanych spotkań zostanie podjęta w nadchodzącym tygodniu.

Odwołane zostają spotkania PlusLigi oraz PlusLigi Kobiet zaplanowane na ten weekend.

W przypadku zmian decyzji, informacja pojawi się na stronie oficjalnej Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Turniej Final Four Ligi Mistrzów, który miał odbyć się w ten weekend w Łodzi zostaje odwołany. Na godzinę 14.00 zapowiedziana jest konferencja prasowa w hali zawodów z udziałem przedstawicieli CEV, PZPS oraz organizatorów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, inne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved