Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Zakończyły się rozgrywki GALPS

Zakończyły się rozgrywki GALPS

fot. archiwum

XI edycja Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej dobiegła końca. Najlepszą drużyną okazała się ekipa Fajnychmebli.pl, która w finale pokonała AWF Sport Cafe 3:1. Trzecie miejsce wywalczyła ekipa Eurodentu, która bez straty seta pokonała Relax Auto Kordyl.

Do tej pory ze zwycięstw cieszyły się jedynie trzy zespoły – wspomnianego AWF-u, Holzwelt i Relax Auto Krokodyl.- Nasza radość jest ogromna. Pierwszy raz przebiliśmy się do pojedynku o pierwsze miejsce i od razu wygraliśmy! – nie krył radości na łamach „Gazety Lubuskiej” kapitan najlepszej drużyny Piotr Biliński. Triumfatorzy tegorocznych zmagań przegrali zaledwie jedno spotkanie i to po tie breaku. Drużyna istnieje już od kilku lat, ale dopiero teraz udało jej się wygrać całą ligę.

W drużynie Fajnychmebli.pl występuje kilku zawodników, którzy mają za sobą kariery na szczeblu centralnym, nawet w reprezentacji – mowa tu o Krzysztofie Śmiglu. Poziom gorzowskiej siatkówki amatorskiej stale rośnie. – Myślę, że czołowe zespoły GALPS bez problemów uplasowałyby się w środku drugoligowej tabeli – dodał Biliński. – Poziom naszych rozgrywek wciąż się podnosi. A radość z sukcesu jest większa niż w wyczynowej siatkówce. Tutaj gra się wyłącznie dla przyjemności, z uwolnieniem wszystkich emocji – powiedział „Gazecie Lubuskiej”.

Trzecią lokatę wywalczyli siatkarze Eurodentu, którzy bez starty seta pokonali Relax Auto Krokodyl. Do drugiej ligi spadł zespół GSZS, a do pierwszej ligi awansowali Elzam Okna Baczyna i www.etrum.pl.Wyniki finałowych spotkań Gorzowskiej Amatorskiej Piłki Siatkowej:

O I miejsce:

Fajnemeble.pl – AWF Sport Cafe 3:1
(25:19, 25:23, 19:25, 25:21)

O III miejsce:

Eurodent – Relax Auto Kordyl 3:0
(31:29, 25:13, 25:13)

O V miejsce:

Sukurs 2 Technologie – Poczta Polska 3:0
(25:22, 25:19, 25:18)

O VII miejsce:

Kozaryn Spedycja – Znajomy GBS Bank 3:2
(27:25, 22:25, 21:25, 25:13, 15:10)

źródło: Gazeta Lubuska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved