Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Miłosz Hebda: Nie dostosowaliśmy się do poziomu rywali

Miłosz Hebda: Nie dostosowaliśmy się do poziomu rywali

fot. archiwum

W turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy Juniorów, rozgrywanym w Czarnogórze, Polacy 3:0 pokonali reprezentację Izraela. Tym samym  podopieczni trenera Grzegorza Rysia bardzo dobrze rozpoczęli całą imprezę.

– Nasza gra na tle słabszego zespołu wyglądała dobrze. Potrafiliśmy się skoncentrować, sprężyć się i nie dostosować się do poziomu prezentowanego przez rywali. Wydaje mi się, że moglibyśmy jeszcze troszeczkę ograniczyć ilość popełnianych przez nas błędów. Powinniśmy bardziej skoncentrować się na zatrzymaniu piłki w grze, nie atakować na siłę. Poza tym moim zdaniem jest w porządku – ocenił Miłosz Hebda.

Jutro Polacy zagrają z reprezentacją Norwegii. To rywal równie anonimowy jak Izrael. – Do tej pory nie mieliśmy żadnych materiałów na ich temat. Trenerzy zostali w hali. Będą tam pewnie do wieczora. W nocy będą ich opracowywać. Jutro na pewno będziemy mieć materiały na ich temat, a także aktualne informacje o Hiszpanach i Włochach. Teoretycznie Norwegowie nie powinni być ciężkim rywalem. Szczerze mówiąc nigdy nie widziałem Norwegów, nic o nich nie wiem. Gdy jutro wyjdą i będą grać dobrze, wcale się nie zdziwię. Norwegia nie słynie z siatkówki, więc mam nadzieję, że jutro również wygramy 3:0 – podkreślił zawodnik.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved