Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Leszek Urbanowicz: Będziemy walczyć

Leszek Urbanowicz: Będziemy walczyć

fot. archiwum

AZS UWM w niedzielę zacznie rywalizację o 5. miejsce, premiowane grą w europejskich pucharach. Pierwszym przeciwnikiem olsztynian będzie Delecta Bydgoszcz. Drugi szkoleniowiec akademików, Leszek  Urbanowicz, nie stawia swojej drużyny na straconej pozycji.

Będziemy walczyć, ponieważ czujemy niedosyt po meczach z ZAKSĄ – zapewnia II trener zespołu Leszek Urbanowicz.

Przypomnijmy, olsztynianie w drugim meczu ćwierćfinałowym w Kędzierzynie-Koźlu, pokonali miejscowych 3:2, co było niemałą niespodzianką. Niestety, dla akademików, na własnym parkiecie doznali dwóch porażek, nie urywając nawet seta. – Nie udało nam się awansować do półfinału mistrzostw Polski, choć z pewnością dla wszystkich byłoby to wielkie zaskoczenie, ale szansa była. Byliśmy w stanie pokonać ZAKSĘ przed ich publicznością, to dlaczego nie mogliśmy tego powtórzyć przed swoimi kibicami? Jednak nie udało się. Teraz pozostało skupić się na najbliższych meczach i wywalczeniu jak najwyższej lokaty – dodaje szkoleniowiec.

Myślę, że jesteśmy w stanie dwukrotnie pokonać Delectę Bydgoszcz. Gdybyśmy nie wierzyli, to nie wychodzilibyśmy na boisko. Już pokazaliśmy, że umiemy grać z Delectą i do tego jeszcze zakończyć mecz na swoją korzyść. Mam nadzieję, że kibice przyjdą do hali Urania i jeszcze bardziej zmotywują nas do walki, że razem pokonamy Delectę Bydgoszcz i wrócimy jeszcze w tym sezonie do własnej hali – kończy Urbanowicz.źródło: azsuwmolsztyn.com.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved