Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I Liga M: Pora na Morze

I Liga M: Pora na Morze

fot. archiwum

We wtorek siatkarze Ślepska Augustów spotkali się na pierwszym treningu po świątecznej przerwie. W środę trenować będą dwa razy, w czwartek raz, a w piątek przedmeczowa rozgrzewka i o godz. 18.00 pierwszy mecz w play out z KS Morze Bałtyk Szczecin.

Wiadomo, że stawką spotkań z zespołem ze Szczecina jest awans do turnieju barażowego o utrzymanie się w I lidze – mówi Adam Aleksandrowicz, pierwszy trener Ślepska. – Grze tego rywala i z tym rywalem poświęcone będą zajęcia w środę i czwartek. Z Piotrkiem (Poskrobko, drugi trener Ślepska – przyp. red.) obejrzeliśmy filmy z naszych spotkań w Szczecinie i Suwałkach. Znamy mocne i słabsze strony rywala i chcemy o nich powiedzieć zawodnikom. A później potrenujemy sposoby zneutralizowania siły i wykorzystania słabości rywala. Nie ukrywam, że chcemy wygrać oba mecze u siebie, a w rewanżu w miarę szybko postawić kropkę nad "i" czyli wygrać trzecie spotkanie.

W Ślepsku nikt nie chce komentować sytuacji w obozie najbliższego rywala- Skupiamy się na sobie, na swojej grze, a analizę kłopotów w szczecińskim klubie zostawiamy mediom – twierdzą szkoleniowcy Ślepska. – Od nas sponsorzy, władze klubu i kibice oczekują dobrej i skuteczniej gry, która pozwoli nam utrzymać się w I lidze na następny sezon.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved