Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Fart Kielce: Bez taryfy ulgowej

Fart Kielce: Bez taryfy ulgowej

fot. archiwum

- Na pewno nie ma mowy o oszczędzaniu się" Staramy się po prostu wykonać każde ćwiczenie najdokładniej. Każdy daje z siebie wszystko - mówi Sławomir Jungiewicz, atakujący Farta Kielce przed spotkaniami z Jokerem Piła.

Już po świętach Wielkiej Nocy. Czas wejść w najważniejszą część sezonu- playoff.

Zgadza się. Po świętach przyszliśmy na trening wypoczęci, w dobrych nastrojach i bez zbędnych kilogramów. Jeśli chodzi o formę to okaże się w sobotę i w niedzielę. Ciężko wyobrazić sobie lepszy sprawdzian.

Kapitan Farta Michał Kozłowski podkreślał, że w najbliższych spotkaniach bardzo istotna będzie taktyka.To prawda. Na święta dostaliśmy płyty z meczami. Samodzielnie mieliśmy przeanalizować materiał i wyciągnąć wnioski. Jeśli chodzi o Jokera Piłę to oglądamy spotkania tego zespołu od dwóch tygodni. Miejmy nadzieję, że wystarczająco poznaliśmy ich taktykę.

W ubiegły czwartek i piątek graliście z Avią. Czy te sparingi można uznać za udane?

– To były mecze w których „szykowaliśmy się" pod Piłę. Ćwiczyliśmy konkretne elementy. Dodatkowo odnieśliśmy dwa zwycięstwa. Chyba każdy, łącznie z trenerem może być zadowolony.

Podczas najbliższych treningów będziecie szczególnie na siebie uważać?

Na pewno nie ma mowy o „oszczędzaniu się". Staramy się po prostu wykonać każde ćwiczenie najdokładniej. Każdy daje z siebie wszystko, żeby forma była jak najlepsza.

źródło: fart.kielce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved