Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Resovia bez Mikko Oivanena?

Resovia bez Mikko Oivanena?

fot. archiwum

Pod znakiem zapytania stoi dzisiejszy występ Mikko Oivanena. Fin nie uczestniczył w dzisiejszym treningu w częstochowskiej hali Polonia. - Decyzję o jego występie przeciwko AZS-owi podejmę tuż przed rozpoczęciem spotkania - przyznał Ljubo Travica.

Podczas dzisiejszego treningu Mikko Oivanen nie ćwiczył razem z kolegami z drużyny, ale poddawany był zabiegom przeprowadzanym przez klubowego fizjoterapeutę. Zawodnikowi zaczęła doskwierać kontuzja, z którą boryka się od dłuższego czasu. Wydaje się, że sprawa jest dość poważna, bo zawodnik może nie zagrać w dzisiejszym spotkaniu. – Decyzję o jego występie przeciwko AZS-owi podejmę tuż przed rozpoczęciem spotkania – powiedział portalowi SportoweFakty.pl trener Lubomir Travica.

Jeśli w dzisiejszym spotkaniu zabrakłoby fińskiego atakującego, dla Akademików z Częstochowy mogłaby to być ogromna szansa na odwrócenie losów rywalizacji w play-off. Przypomnijmy, że podopieczni trenera Grzegorza Wagnera przegrywają już 0:2. W ostatnim mecz bliscy jednak byli odniesienia zwycięstwa, ulegając ostatecznie 2:3. Spora w tym zasługa znakomicie spisującego się ostatnimi czas Oivanena. O tym, jak ważną postacią w drużynie jest Fin, rzeszowianie przekonali się na początku sezonu: – Brak Mikko Oivanena w kilku spotkaniach odbija się nam czkawką do dzisiaj. Porażki w pierwszej fazie rozgrywek, chociażby z AZS-em, w którym nie mógł uczestniczyć Mikko, sprawiły, że nasza drużyna zajęła czwarte, a nie drugie miejsce przed fazą play-off. A taka sytuacja znacznie nam utrudni rywalizację o mistrzostwo Polski – przyznał Travica.

źródło: inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved