Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Milena Sadurek: Tęsknie za graniem i atmosferą meczu

Milena Sadurek: Tęsknie za graniem i atmosferą meczu

fot. archiwum

- Przez kilkanaście lat była tylko siatkówka, nigdy nie miałam tak długiej przerwy. Tęsknie już za tymi podróżami, za graniem, za atmosferą meczu - mówi Milena Sadurek, która po rozwiązaniu kontraktu z Metalem Galati wyjechała na wakacje.

Po opuszczeniu rumuńskiego klubu, który w trakcie sezonu stał się niewypłacalny, Milena Sadurek wyjechała na wakacje do RPA. Chciała zregenerować siły i odpocząć od siatkówki. – Przez kilkanaście lat była tylko siatkówka, nigdy nie miałam tak długiej przerwy. Tęsknie już za tymi podróżami, za graniem, za atmosferą meczu. Wydaje mi się, że jednak wyjdzie mi to na dobre, odpoczęłam też trochę psychicznie. Fizycznie też, wyleczyłam wszystkie swoje drobne dolegliwości – mówi rozgrywająca reprezentacji Polski.

Już odpoczęłam, byłam na wakacjach i już mnie ciągnie do grania, ale niestety muszę jeszcze poczekać. Od poniedziałku zaczynam przygotowania do kadry, o ile oczywiście otrzymam powołanie – zastrzega Sadurek. Po tak długiej przerwie od siatkówki Milena Sadurek będzie musiała się przygotowywać indywidualnie do sezonu. Nie zdecydowała się na treningi w żadnym z polskich klubów. – Mam rozpisaną przez naszego trenera kadrowego od przygotowania fizycznego siłownię i będę tam ćwiczyć trzy razy w tygodniu. Oprócz tego będę miała treningi z piłką z naszym statystykiem, Maciejem Kosmolem – opowiada o swoich planach zawodniczka.

W miniony weekend w Poznaniu nasza rozgrywająca oglądała rywalizację w turnieju finałowym Pucharu Polski. – Puchar się rządzi swoimi prawami. Już od lat można zauważyć, że liga ligą, a w puchar przynosił różne niespodzianki. Łódź pokazała, że będzie groźnym przeciwnikiem, więc play-off będzie o wiele ciekawszy, niż to się zapowiadało na początku sezonu – twierdzi Milena Sadurek.źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved