Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Lekarze wciąż walczą o zdrowie Natalii Safronowej

Lekarze wciąż walczą o zdrowie Natalii Safronowej

fot. archiwum

Powoli poprawia się stan zdrowia siatkarki Dynamo Moskwa, Natalii Safronowej. Po nagłej zapaści, która miała miejsce na początku grudnia, stan zawodniczki jest stabilny. - Otworzyła oczy, zaczyna reagować - informuje dyrektor sportowy Dynama.

Natasza została w ubiegłym tygodniu przeniesiona z klinika w Kolonii, w której przebywała od 23 stycznia, do Duisburga. Tam będzie pod opieką innego profesora, który podejmie decyzję o jej dalszym leczeniu – twierdzi dyrektor sportowy Dynama, Władimir Ziniczew.Lekarze jednego są już pewni – trzeba zrobić wszystko, by taki atak, jaki nastąpił w grudniu, już się nie powtórzył. Ryzyko nadal jednak występuje, więc trudno o jakiekolwiek przewidywania. Stan zawodniczki jest stabilny. Otworzyła oczy, zaczyna reagować. Ktoś przeczytał jej list od przyjaciół, wszystko rozumiała.

Siatkarki Dynama Moskwa zakończyły rundę zasadnicza rosyjskiej Superligi na pierwszym miejscu, wygrywając 21 z 22 spotkań. – Ciężko rozmawiać o sukcesie sportowym pamiętając o Safronowej i jej stanie zdrowia – mówi Ziniczew. – Cały zespół jest myślami z nią i jej dedykujemy wszystkie sukcesy.

Zakończyła się również sprawa z Zarieczem Odińcowo, które domagało się od moskiewskiego klubu miliona dolarów za transfer Safronowej. – Wszystkie wierzytelności zostały już potwierdzone przez sądy w Moskwie i Odińcowie. Ta sprawa jest już zamknięta – zapewnia dyrektor sportowy Dynama.źródło: inf. własna, sport-express.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved