Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Ślepsk pokonał GTPS 3:0, ale zagra o utrzymanie

I liga M: Ślepsk pokonał GTPS 3:0, ale zagra o utrzymanie

fot. archiwum

Radość ze zwycięstwa w ostatniej kolejce nad GTPS-em Gorzów Wlkp. trenerom, zawodnikom i kibicom Ślepska Suwałki przeplatała się z żalem po straconej szansie na utrzymanie się w I lidze bez gry w barażach. Gdyby wygrali jeden mecz więcej, gdyby zdobyli jednego seta więcej np. w Gdańsku.

Nie ma co gdybać, trzeba cieszyć się z dobrej gry w rundzie rewanżowej i dbać o formę przed barażami – mówią zgodnie trenerzy i zawodnicy Ślepska. – Grając tak jak w rewanżach, jesteśmy w stanie "przepłynąć" Morze Bałtyk i wygrać z drugoligowcami. I to jest nasz cel na najbliższe tygodnie.

Przed sobotnim meczem działaczom, trenerom i siatkarzom Ślepska za dobrą promocję siatkówki w Suwałkach podziękował Józef Gajewski, prezydent Suwałk. Po meczu powtórzył to na antenie internetowego radia, dodając, że jak będzie trzeba pomóc, nawet finansowo, żeby decydujący o I ligowym bycie turniej dobył się w Suwałkach to na miasto można liczyć.

Podsumowując szybko rewanżową rundę łatwo zauważyć, ze Ślepsk zdobył w niej… 21 z 30 punktów. Gdyby równie efektownie i skutecznie zespół zagrał jesienią, dziś myślałby o barażach ale o .. PlusLigę. Wystarczy spojrzeć na tabelę.Ślepsk Suwałki – GTPS Gorzów Wlkp. 3:0
(25:16, 25:18, 25:19)

Zobacz także:
Wyniki 26. kolejki i tabela I ligi mężczyzn

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved