Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > McKienzie zrewanżował się Al Ain

McKienzie zrewanżował się Al Ain

Przed tygodniem Al Ain pokonało na własnym parkiecie niezwykle groźny zespół Al Jazeera. W środę przyszedł czas na rewanż, w którym podopieczni Rastislava Chudika i Adama Malika musieli uznać wyższość drużyny Davida McKienzie.

Polsko-słowacki duet trenerski spodziewał się trudnego spotkania z Al Jazeera, ale nie sądził, że mecz zakończy się tak szybko. Po pierwszym wyraźnie przegranym secie 10:25, także w drugiej partii nie wiosło się siatkarzom Al Ain, którzy przegrywając na przerwach technicznych trzema puntami, wyrównali straty przy stanie 20:20. Zażarta walka w tej odsłonie meczu zakończyła się zwycięstwem miejscowej Al Jazeery po kilkunastu piłkach setowych. Trzecia i jak się później okazało ostatnia partia wyraźnie należała do drużyny Davida McKienzie. Amerykanin po raz kolejny okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu, zdobywając w meczu z Al Ain 29 punktów.

Al Jazzera – Al Ain 3:0
(25:10, 35:33, 25:17)