Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Chudik i Malik kontra David McKenzie 3:1

Chudik i Malik kontra David McKenzie 3:1

fot. archiwum

Al Ain na Bliskim Wschodzie idzie jak burza. Siatkarze Rastislava Chudika i Adama Malika wygrali kolejne spotkanie pokonując 3:1 drużyn Al Jazeera, w której na co dzień występuje znany z występów w PLS-ie, David McKenzie. Amerykanin w meczu zdobył 30 pkt.

Kolejna runda gier w Emiratach Arabskich powoli dobiega do końca. – Zostały nam do rozegrania już tylko cztery mecze – mówi zadowolony po meczu z Al Jazeera Adam Malik . – Za trzy dni czeka nas mecz rewanżowy, wierzę że sobie poradzimy – zapewnia. Ekipa Chudika i Malika z pięcioma zwycięstwami i jedną porażką na koncie jest liderem w ligowej tabeli. – Trzeba wziąć pod uwagę, że Al Jazeera przystąpiła dopiero do rozgrywek – przyznaje asystent Rastislava Chudika.Wcześniej brali udział w turniejach azjatyckich i meczach pucharowych – wyjaśnia.

Al Ain jest na najlepszej drodze do mistrzowskiego tytułu. Ale, aby tak się stało musi wygrać kolejne spotkania. Wczoraj po zaciętej, podopieczni Rastio Chudika i Adama Malika odnieśli cenne zwycięstwo nad Al Jazeera, której liderem jest David Mckenzie. To właśnie na Amerykanin był główną siłą ataku przyjezdnych. Na blisko 110 prób ataku, McKenzie otrzymał 50 piłek, atakując ze skutecznością 56%. W meczu w sumie zdobył 30 punktów. Po drugiej stronie siatki najlepsi byli Jasim (27 pkt) i Abdela (21 pkt).

Al Ain – Al Jazeera 3:1
(25:20, 25:20, 22:25, 25:17)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved