Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > PLKS Pszczyna cennym sparingpartnerem

PLKS Pszczyna cennym sparingpartnerem

fot. archiwum

Siatkarki PLKS-u Pszczyna sezon 2009/10 zakończyły 3 marca. Nie oznacza to jednak, że teraz podopieczne trener Jarosława Bodysa będą leniuchować. Pszczynianki dalej normalnie trenują oraz rozgrywać będą spotkania sparingowe.

W pierwszym test-meczu pszczynianki wygrały 4:1 z reprezentacją Polski juniorek. Z kim jeszcze zagrają pszczyńskie siatkarki? Na dzień dzisiejszy pewny jest sparing z reprezentacją Austrii juniorek. Jak zdradza serwisowi www.plkspszczyna.pl Jarosław Bodys, trener pszczynianek mecz ten planowany jest na 1 kwietnia w Węgierskiej Górce.

Po piątkowym spotkaniu PLKS-u z reprezentacją Polski juniorek także selekcjoner Polek jest zainteresowany jeszcze jedną grą z naszym zespołem. Wstępnie trenerzy umówili się na 23 marca w Pszczynie.

Chcą z nami grać MOSiR Mysłowice, Sokół Chorzów czy Politechnika Śląska Gliwice. Mecze z tymi przeciwnikami są jednak uzależnione od ich gry w play-off. Jeśli przejdą do kolejnej rundy do pewnie będą chcieli z nami zagrać. Jeśli nie, to kończą sezon – wyjaśnia Jarosław Bodys.źródło: plkspszczyna.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved