Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Winiarski: Odnaleźliśmy swój rytm

Michał Winiarski: Odnaleźliśmy swój rytm

fot. archiwum

- Mecze z warszawską Politechniką były dla nas zawsze drogą przez mękę - powiedział Michał Winiarski. - Sam się dziwię, dlaczego stołeczna drużyna jest tak nisko w tabeli - dodał przyjmujący mistrzów Polski, który w spotkaniu przeciwko AZS-owi zdobył 13 punktów.

W tym sezonie Plusligi rozegraliśmy dwa bardzo trudne spotkania z zespołem Radosława Panasa, z czego pierwsze na własnym boisku zakończyło się naszą porażką – przypomniał Michał Winiarski.Rewanż też zapowiadał ciężką przeprawę, źle nam się grało, popełnialiśmy dużo błędów, zwłaszcza w pierwszym secie, które Politechnika wykorzystała zwycięstwem w secie otwarcia. Na szczęście odnaleźliśmy swój rytm i zdołaliśmy wygrać całe spotkanie. Już wielokrotnie prasa nam przypisywała, że wchodzimy w jakieś układy ze stołeczną drużyną, a ona nam po prostu nie leży.

Przyjmujący dodał, że mecze rozegrane we Włoszech pozwoliły Skrze doświadczyć gry na nieco innym poziomie. – To zupełnie inna konfrontacja. Możliwość gry z najlepszymi to świetna sprawa i jeszcze większa korzyść dla nas.

Więcej w serwisie plusliga.pl
Rozmawiała Katarzyna Gotowiecźródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved