Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > PlayVolley: Ruszyła faza play-off

PlayVolley: Ruszyła faza play-off

fot. archiwum

Rozpoczęła się faza play-off w organizowanej przez AZS Politechnikę Warszawską Lidze Siatkówki Firm PlayVolley. Po rundzie zasadniczej faworytami do mistrzostwa ligi są Coca Power, PKO BP i obrońcy tytułu - WIChiP PW.

W takiej kolejności zespoły zakończyły właśnie rundę zasadniczą. Siatkarze Coca Power, którym w poprzednim sezonie do mistrzostwa zabrakło zaledwie siedmiu małych punktów (nie rozgrywane były play-offy), pałają chęcią rewanżu. Wydają się być wręcz nie do zatrzymania. – Grają tak dobrze, że walczymy tylko o drugie miejsce, to jak Skra Bełchatów w PlusLidze – śmieją się zawodnicy innych firmowy reprezentacji. Nikt jednak nie zamierza odpuszczać. I PKO BP, i WIChiP PW, a także czwarci po rundzie zasadniczej gracze SMG/KRC przy dobrym dniu są w stanie nawiązać wyrównaną walkę z przeciwnikami. A czy wygrać? Czas pokaże.

Tabela Ekstraklasy po rundzie zasadniczej:
1. Coca Power
2. PKO BP
3. WIChiP PW
4. SMG/KRC
5. Panasonic
6. Andra
7. ING Volleyball Team
8. KIR

Równie pasjonująca będzie z pewnością walka w mistrzostwo I ligi. Tutaj stawką jest awans do Ekstraklasy. Faworytów jest dwóch: BRE Bank i Poprawski Nieruchomości. Pomieszać im szyki może jednak nieobliczalny RB Team. Jedno jest pewne: batalia toczyć się będzie do ostatniej piłki.Tabela I ligi po rundzie zasadniczej:
1. BRE Bank SA
2. Poprawski Nieruchomości
3. RB Team
4. SportSpirit.pl
5. Think Team
6. Comp S.A.
7. Neckermann
8. Decathlon Team

źródło: www.playvolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved