Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowicze znów trenują na Teneryfie

Plażowicze znów trenują na Teneryfie

fot. archiwum

Od 8 do 29 marca reprezentacja Polski siatkarzy i siatkarek plażowych przebywa na zgrupowaniu na Teneryfie, gdzie w tamtejszym ośrodku Top Trening przygotowuje się do nadchodzącego sezonu. Biało-czerwoni są bardzo zadowoleni z warunków.

Pogoda na Teneryfie jest wręcz idealna – 25 stopni, słońce, zupełnie co innego niż aktualnie w Polsce. Warunki do gry są naprawdę bardzo dobre – relacjonuje Monika Brzostek, grająca w parze z Karoliną Sowałą.

Póki co mamy po dwa treningi dziennie – rano i po południu, do tego dwa razy w tygodniu dochodzi siłownia – dodaje zawodniczka.

W treningach na Teneryfie biorą udział cztery pary męskie: Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel, Michał Kądzioła/Jakub Szałankiewicz, Michał Makowski/Marek Leźnicki, Damian Wojtasik/Rafał Szternel oraz trzy żeńskie: Katarzyna Urban/Joanna Wiatr, Karolina Sowała/Monika Brzostek, Martyna Kozińska/Kinga Kołosińska. Pieczę nad zespołem męskim sprawuje trener Sławomir Robert, a nad żeńskim Michał Szczytowicz.Oprócz nas są tu też pary szwajcarskie: Sascha Heyer/Patrick Heuscher i Philip Gabathuler/Jan Schnider, dwa duety hiszpańskie: Adrian Gavira/Pablo Herrera, Raul Mesa/Inocencio Lario oraz para niemiecka: Julius Brink i Jonas Reckermann. Mam nadzieję, że będziemy mieć z nimi jakieś sparingi, bo liczę tu na dużo grania. Z tego co wiem – pod koniec zgrupowania na terenie Ośrodka ma być zorganizowany turniej towarzyski, z czego bardzo się cieszę – mówi Grzegorz Fijałek.

Autorką tekstu jest Aneta Stożek

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved