Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > MKS MDK Warszawa mistrzem Mazowsza młodzików

MKS MDK Warszawa mistrzem Mazowsza młodzików

W dniach 6-7 marca 2010 roku rozegrane zostały zawody finałowe Mistrzostw Mazowsza Młodzików. Ich gospodarzem i organizatorem był zespół MKS MDK Warszawa wraz z Wydziałem Sportu i Rekreacji Warszawa Śródmieście.

W wyniku dwudniowych zmagań, spośród ośmiu startujących drużyn wyłoniono trzy najlepsze zespoły, które uzyskały awans do Mistrzostw Polski Młodzików.

Pierwsze miejsce i awans do 1/4 finału tych zawodów zdobyła drużyna gospodarzy – MKS MDK. Miejsce drugie zajął zespół UMKS MOS Wola, który podobnie jak UKS Polonez Wyszków – zdobywca miejsca trzeciego, uzyskał awans do 1/8 MP.

(26:24, 25:18)

Podczas uroczystego zakończenia zawodów drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy za zdobyte miejsca.

Najlepszym zawodnikiem zespołu MKS MDK Warszawa wybrany został Artur Szalpuk, a na MVP turnieju wybrano Mateusza Antoszewskiego (MKS MDK). Obaj zawodnicy otrzymali od wiceburmistrza Dzielnicy – Marcina Rzońcy, Prezesa MWZPS – Witolda Romana oraz Naczelnika Wydziału Sportu i Rekreacji Warszawa Śródmieście – Macieja Kaczmarka nagrody indywidualne.