Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Dwukrotna podróż Avii

I liga M: Dwukrotna podróż Avii

fot. archiwum

Avia Świdnik na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego posiada sześć punktów przewagi nad Orłem Międzyrzecz. Podopieczni Krzysztofa Lemieszka mają do rozegrania mecze wyjazdowe z Morzem, Orłem oraz we własnej hali z Fartem.

Działacze świdnickiego klubu zamierzali zagrać w najbliższą niedzielę – 14 marca mecz awansem z ostatniej kolejki z Orłem Międzyrzecz, chcąc w ten sposób uniknąć dwukrotnego wyjazdu na zachód Polski. Do meczu z Orłem jednak nie dojdzie gdyż: dostaliśmy odmowną decyzję – informuje Marian Chałas , prezes klubu ze Świdnika. Argumentacja jest taka, że w niedzielę nie ma wolnej hali, aby rozegrać to spotkanie – dodaje.

Tym samym po meczu w Szczecinie śwdniczan czeka kolejna "wyprawa" na mecz 26. kolejki. Jak dodaje trener Avii Krzysztof Lemieszek: taka praca, pamiętam dalsze wyjazdy. Kiedyś w czwartek wyjechaliśmy na spotkanie do Olsztyna, a następnie z Olsztyna do Szczecina na drugi mecz. W podróż do domu udaliśmy się w poniedziałek, po tym, jak noc spędziliśmy w Poznaniu.

źródło: inf. własna, Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved