Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzej Stanulewicz zastąpi w GTPS-ie Sławomira Gerymskiego

Andrzej Stanulewicz zastąpi w GTPS-ie Sławomira Gerymskiego

fot. archiwum

Siatkarze Rajbud GTPS od środy trenują pod okiem nowe szkoleniowca. Sławomira Gerymskiego zastąpił gorzowianin Andrzej Stanulewicz. - Nie chcę komentować sprawy - powiedział cytowany przez serwis gorzow24.pl dotychczasowy trener GTPS.

Zarząd Rajbud GTPS zwolnił trenera Sławomira Gerymskiego w środę. Na porannym treningu szkoleniowiec pożegnał się z zawodnikami. – Dla dobra drużyny nie będę komentował sprawy. Chłopcy potrzebują teraz spokoju, bo przed nimi dwa ważne mecze w Gorzowie. Mam nadzieję, że zmiany kadrowe nie wpłyną negatywnie na ich postawę. Stać ich na piąte miejsce w tabeli i wierzę, że wygrają spotkania z młodzieżą ze Spały i Jaworznem. Mocno trzymam za nich kciuki – powiedział Gerymski portalowi gorzow24.pl.

Środowy wieczorny trening poprowadził Andrzej Stanulewicz. Gorzowianin zadebiutuje w roli szkoleniowca Rajbud GTPS już w piątek.

Dostałem niespodziewaną propozycję i ją przyjąłem. Nie było czasu na zastanawianie się – przyznał trener Stanulewicz, cytowany przez "Gazetę Lubuską". – Moim zadaniem jest na razie dokończenie ligi na bezpiecznym miejscu. Drużynę znam tylko jako kibic, ale do piątkowego meczu ze Spałą będziemy już po dwóch wspólnych treningach. Co wydarzy się potem, postanowimy dopiero po sezonie.Zwolnienie Sławomira Gerymskiego zaskoczyło samych zawodników. Adrian Hunek podkreślił, że jego zdaniem zespół pod wodzą Gerymskiego wykonał dobrą pracę i miał duże szanse na zrealizowanie celu postawionego przez zarząd przed sezonem. – Prezes mówił przed sezonem o miejscu w czołowej szóstce i właśnie szóstą lokatę teraz zajmujemy. Nawet z widokami na piątą – podkreślił środkowy GTPS-u.

źródło: Gazeta Lubuska, gorzow24.pl, inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved