Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Nowik: Jesteśmy na ostatniej prostej

Adam Nowik: Jesteśmy na ostatniej prostej

fot. archiwum

Jastrzębski Węgiel po ostatnich zwycięstwach zajmuje trzecią pozycję w tabeli PlusLigi i traci jeden punkt do drugiej ZAKSY i ma taką samą przewagę nad czwartą Resovią. - Jesteśmy już na ostatniej prostej. Oby była bez żadnych pagórków i przeszkód - mówi środkowy ekipy Jastrzębia, Adam Nowik.

Wszystko zdecyduje się w dwóch ostatnich tygodniach. Ważne, abyśmy zagrali na naszym dobrym poziomie i skutecznie zafiniszowali. Należy patrzeć na siebie, a nie na rywali – podkreśla.

Podopiecznych Roberto Santilliego czekają spotkania w Olsztynie i Bydgoszczy. – Gospodarzom zawsze pomagają ściany, dlatego będziemy podwójnie zdeterminowani, aby wywalczyć komplety punktów i zająć jak najwyższą lokatę przed play-off – mówi Nowik. Fani z Jastrzębia Zdroju mogą być zadowoleni, gdyż forma zespołu idzie do góry. – Ważne, abyśmy udowodnili to w ostatnich kolejkach. Zdobycie Pucharu Polski dodało nam pewności siebie, ale to sukces, który jest już za nami. Puchar niech stoi w gablocie. Pora na medal w mistrzostwach Polski. Oby jak najlepszy – mówi środkowy jastrzębian.

Przeciwnicy Jastrzębskiego Węgla w walce o upragnioną drugą lokatę, czyli ZAKSA i Resovia, zmierzą się w przedostatniej kolejce na wyjazdach kolejno z Częstochową i Delectą. Na koniec ZAKSA podejmie Olsztyn, a Resovia Politechnikę. – Wszystko jest więc możliwe. Oby z happy-endem dla nas – uśmiecha się Nowik.źródło: ksjastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved