Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Miłosz Hebda: Czarni idą na medal

Miłosz Hebda: Czarni idą na medal

fot. archiwum

W rozegranym w Radomiu turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski juniorzy Skry Bełchatów uznać musieli wyższość zespołu Czarnych. Po sobotniej porażce Miłosz Hebda przyjął porażkę bez większych emocji.

Mam nadzieję, że awansujemy do półfinału – powiedział bełchatowski atakujący. Jak się okazało, zamiar się udał. W niedzielę zespół Skry pokonał Kęczanina Kęty kwalifikując się do fazy półfinałowej…

Jak oceniasz drużynę Czarnych Radom?

Jest na pewno bardzo mocna. Czarni idą na medal. Tak mi się przynajmniej wydaje, że powinni zajść wysoko. Wracając do naszej konfrontacji: my do potyczki z zespołem z Radomia wyszliśmy na luzie. Chcieliśmy powalczyć. Jednak nie nastawialiśmy się specjalnie na zwycięstwo w tym meczu, bo wiemy, że teoretycznie są lepsi od nas. Udało się urwać jednego seta. Było nawet blisko tie-breaka. Szkoda, pod koniec dwa razy zaatakowałem w aut, choć wydaje mi się, że tym przedostatnim trafiłem w pole. Nawet chłopaki z Radomia potwierdzili, że jednak było to boisko. Niestety, sędzia podniósł chorągiewkę, pokazał aut. Trudno…W których elementach zespół z Radomia okazał się lepszy?

Na pewno drużyna Czarnych grała lepiej w ataku. Ma silne skrzydła. Nie chcę nikogo obrażać, ale środek jest do poprawienia. Nie ma wątpliwości, że Kacper Gonciarz ma do wyboru trzech graczy, którzy w każdym momencie kończą piłkę. Jeżeli jednemu nie wyjdzie, to drugi na pewno skończy. Nie ma tak, że pomylą się dwa razy pod rząd. Myślę, że ta drużyna powinna wiele osiągnąć.

Rok temu mecz między tymi drużynami miał zupełnie odwrotny przebieg…

Dokładnie nie pamiętam tego meczu, ale wtedy były zupełnie inne drużyny. W Radomiu sporo się pozmieniało. Doszło sporo chłopaków, którzy uczą się w SMS-ie. U nas też cały skład jest nowy. Zostaliśmy tylko ja i libero. W tym roku wygrali akurat oni. Gratulacje dla nich. Tylko się cieszyć, że są takie drużyny, które tak dobrze grają juniorską siatkówkę.

*Autor: Kamil Stanios

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved