Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Edyta Kucharska: Mecz był na pewno emocjonujący

Edyta Kucharska: Mecz był na pewno emocjonujący

fot. archiwum

W meczu zamknięcia 17. kolejki PlusLigi kobiet Impel Gwardia Wrocław rywalizował o punkty z PTPS-em Piła. Dzień Kobiet okazał się szczęśliwszy dla zawodniczek z Piły. - Ja myślę, że na pewno duży wpływ miała zagrywka - podkreślała po spotkaniu Edyta Kucharska.

Co możesz powiedzieć na gorąco o spotkaniu? Niewątpliwie jesteście bardzo zadowolone z osiągniętego rezultatu.

Co można powiedzieć? Wygrałyśmy (śmiech). Mecz był na pewno emocjonujący. Bardzo jesteśmy szczęśliwe, że wygrałyśmy. Na pewno potraktowałyśmy to spotkanie w stu procentach poważnie. Wiedziałyśmy, że Gwardia będzie walczyć. Jest to zespół bardzo waleczny, który zawsze gra od początku do końca. Też postawiły nam bardzo twarde warunki. Cieszę się, że udało nam się im sprostać i zrealizować nasz cel.

Który element siatkarskiego rzemiosła przesądził o tym, że to wy ciężycie się dzisiaj z kompletu punktów?Ja myślę, że na pewno duży wpływ miała zagrywka. To automatycznie przekładało się na grę na siatce, wtedy nam się zdecydowanie łatwiej grało.

Przed wami ostatnia kolejka i spotkanie z AZS Białystok. Zapewnione macie już piąte miejsce w ligowej tabeli. Zatem jakie cele postawicie sobie na ten pojedynek?

Cóż, na pewno będziemy chciały wygrać.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved