Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Jerzy Matlak: Zachować optymizm i spokój

Jerzy Matlak: Zachować optymizm i spokój

fot. archiwum

Trener reprezentacji Jerzy Matlak był w sobotę na meczu MKS-u Dąbrowy Górniczej z Centrostalem, a w niedzielę oglądał spotkanie Stali z Organiką Łódź (3:0). Następnie udał się do Wrocławia, gdzie w poniedziałek rozegrany zostanie kolejny mecz PlusLigi Kobiet.

Szukam kandydatek do kadry. Na pewno tego składu, który został stworzony na mistrzostwa Europy i zdobył w Łodzi brązowy medal utrzymać się nie da. Potrzebne będą zmienniczki – powiedział polski szkoleniowiec.

Międzynarodowy sezon reprezentacja Polski rozpocznie turniejem w Montreux, który rozegrany zostanie w pierwszej połowie czerwca. – Rozgrywki ligowe skończą się 20 maja. Nie ma szans, żeby w Szwajcarii zagrały wszystkie nasze najlepsze. One muszą odpocząć. Reprezentacja będzie bardziej młodzieżowa. W okresie przygotowawczym rozegramy w Gdyni dwa mecze z Rosją, która przyleci do Polski na zgrupowanie. Odbędą się one tuż przed pierwszym turniejem Grand Prix, a miejscem jego rywalizacji będzie Gdynia – dodał trener reprezentacji Polski, brązowego medalisty mistrzostw Europy.

Więcej w serwisie pzps.plźródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved