Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Wagner: Trudno mieć pretensje

Grzegorz Wagner: Trudno mieć pretensje

fot. archiwum

- Szkoda punktów, ale tragedii żadnej nie ma - powiedział w kontekście ostatniej, sobotniej porażki swojego zespołu z drużyną Jastrzębskiego Węgla, dowodzący częstochowskim Domexem Tytan AZS, trener Grzegorz Wagner.

Nie udało się częstochowskim akademikom pokonać w sobotę siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. To już druga w tym sezonie porażka AZS-u z ekipą Roberta Santilliego. Jak zapewnia trener Wagner, mimo przegranej, cieszyć może fakt, że jego podopieczni nawiązali z rywalem walkę. – Wiadomo – zawsze chcemy wygrywać i z jednej strony nie można być zadowolonym z tego przegranego meczu, z drugiej strony – w sytuacji kadrowej w jakiej się znaleźliśmy, myślę, że nie wyglądało to wcale najgorzej – twierdzi szkoleniowiec częstochowian.

Wśród zawodników Częstochowy, którzy zjawili się na Szerokiej na mecz z Jastrzębiem zabrakło podstawowego atakującego AZS-u – Bartosza Janeczka oraz środkowego akademików – Łukasza Wiśniewskiego. Niestety – nie byli to jedyni zawodnicy, z których pomocy nie mógł skorzystać tego dnia Grzegorz Wagner – z trybun spotkanie oglądał Fabian Drzyzga, a z kwadratu dla rezerwowych – Toni Kankaanpaa i Wojciech Gradowski.Myślę, że nawet gdyby w meczu tym wystąpili nasi podstawowi zawodnicy, wynik byłby podobny – uważa Wagner. – Jastrzębie naprawdę mocno, bardzo mocno zagrywało i w sumie trudno mieć do moich zawodników pretensje o przyjęcie. Pamiętajmy też o hali, która jest wyjątkowo mała i nie gra się na niej łatwo. Na pewno, to co pozytywne w tym w meczu to, że po tak wysoko przegranej pierwszej partii, z czasem powróciliśmy do swojej do gry – podkreśla szkoleniowiec AZS-u.

Więcej w serwisie PrzegladLigowy.com
Rozmawiała Sylwia Kuśźródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved