Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Typermania powraca

Typermania powraca

fot. archiwum

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się kolejna edycja Typermanii. Jest to konkurs polegający na typowaniu wyników spotkań siatkarskich rozgrywanych na całym świecie. Tegoroczna edycja rozpocznie się już od  9 marca, a potrwa do 14 listopada, kiedy to rozegrany zostanie Wielki Finał Mistrzostw Świata siatkarek.

Nadchodząca edycja będzie się nieco różnić od poprzednich. Chodzi tu przede wszystkim o sposób punktowania oraz system wyłaniania zwycięzcy klasyfikacji generalnej. Oto w skrócie najważniejsze zasady gry :

Gra będzie składała się z IX miesięcznych rund. Każdy miesiąc od marca do listopada tego roku, będzie stanowił odrębną rundę. Co tydzień przedstawimy Wam zestaw spotkań, których wyniki będziecie mogli przewidywać. Punktacja wyglądać będzie następująco :

1 punkt za oddanie typu na dane spotkanie.2 punkty za oddanie typu oraz trafienie zwycięzcy spotkania.

3 punkty za oddanie typu oraz dokładne wytypowanie wyniku spotkania.

Dodatkowo w każdej kolejce wyznaczymy 3 spotkania oznaczone jako Joker – będą to 3 naszym zdaniem najciekawiej zapowiadające się w danym tygodniu. Punkty zdobyte za te spotkania będą liczyły się podwójnie!

Na podstawie zdobytych przez Was punktów co miesiąc powstanie klasyfikacja danej rundy miesięcznej. Najlepszych 100 graczy każdej rundy otrzyma punkty do klasyfikacji generalnej, według schematu : 1 miejsce – 100 pkt do klasyfikacji generalnej, 2 miejsce – 99 punktów, 3 miejsce – 98 punktów itd. aż do 100 miejsca. Dzięki takiemu systemowi punktacji, ktoś kto wybierze się na letnie wakacje i nie będzie mógł grać przez tydzień lub dwa nie straci szans na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

Gra jest całkowicie darmowa, wystarczy zarejestrować się na www.volleyclub.pl/typermania.php i założyć swoje konto (gracze, którzy mają konta w Managerze Strefy Siatkówki nie muszą zakładać nowych kont, a jedynie zgłosić swój akces do udziału w Typermanii).

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zabawie i walce o miano najlepszego typera wyników z siatkarskich aren na www.volleyclub.pl/typermania.php .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved