Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Krzysztof Wójcik nadal z Krispolem

II liga M: Krzysztof Wójcik nadal z Krispolem

fot. archiwum

Krzysztof Wójcik nadal będzie trenerem siatkarzy drugoligowego Krispolu Września. W kolejnym sezonie chciałby wzmocnić skład i walczyć o miejsce w czołowej czwórce rozgrywek. Osiągnięcie tego celu było bliskie nawet już teraz.

Zespołowi z Wrześni zabrakło tylko jednego zwycięstwa. Komplet punktów w zamykającym rundę zasadniczą spotkaniu z Cuprum Lubin, dałby Krispolowi prawo gry w play-offach. Porażka sprawiła, że zajął szóstą pozycję w tabeli.

Wiadomo już, że w kolejnym sezonie drużynę nadal prowadzić będzie Krzysztof Wojcik.Mam za sobą rozmowy z zarządem i na sto procent jesteśmy już dogadani. Podpisanie kontraktu nastąpi w ciągu najbliższych dni – mówi trener wielkopolskiego drugoligowca, który po rozstrzygnięciu kwestii swojej dalszej pracy, chce teraz skupić się na budowaniu drużyny na następne rozgrywki.

Na razie nie wiadomo jeszcze jakim będziemy dysponować budżetem, dlatego trudno mówić w tej chwili o konkretnych celach. Na pewno chciałbym wspinać się w górę i może powalczyć o miejsce w czwórce – powiedział szkoleniowiec.Więcej w serwisie:

 

źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved