Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paulo Anchieta zapewnia, że jest gotowy do gry

Paulo Anchieta zapewnia, że jest gotowy do gry

fot. archiwum

W meczu ze Skrą próżno było szukać w składzie olsztynian Paulo Anchiety. - Ponownie pojawiły się problemy z kolanem. Wraz ze sztabem medycznym zdecydowaliśmy, że potrzebuję odpoczynku, aby go nie przeciążać - mówi przyjmujący akademików.

Także z powodu kolona Brazylijczyk pauzował w spotkaniu z siatkarzem Wieluń, chociaż wówczas przyczyną była inna dolegliwość. Wówczas siatkarzowi odnowiła się stara kontuzja, która uniemożliwiła jego występ.

Olsztyńscy kibice zadają sobie pytanie, czy Paulo Anchieta wystąpi przeciwko Resovii. – We wtorek pojawiłem się już na treningu i biorę udział w zajęciach. Ćwiczeń nie wykonuję jeszcze na najwyższych obrotach, ale ważne jest, że mam styczność z siatkówką. Jestem gotowy do gry i jeśli trener nie będzie widział przeciwwskazań, wystąpię w tym spotkaniu – mówi cytowany przez Gazetę Wyborczą zawodnik.

AZS UWM zagra w Rzeszowie w sobotę, o godzinie 17. Olsztynianie wprawdzie mają pięć punktów przewagi nad strefą spadkową, ale do końca rundy zasadniczej jeszcze pozostały trzy kolejki. Z pewnością kilka punktów przydałoby się, by ze spokojem czekać na rozgrywki play-off. – W Olsztynie z Resovią zagraliśmy bardzo dobrze i chcemy pokusić się o podobny wynik, a nawet lepszy. Oprócz mnie żadnemu z zawodników nic nie dolega i być może już z moją pomocą przywieziemy jakieś punkty – zapowiada Brazylijczyk.źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved