Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Sokół lepszy od Legionovii

I liga K: Sokół lepszy od Legionovii

Fatalnie zakończyły sezon zasadniczy siatkarki LTS Legionovia. W rozegranym w środę meczu przegrały z zajmującą 10 miejsce drużyną Sokoła Chorzów. Mecz stał na słabym poziomie, legionowianki nie podjęły walki z przeciwnikiem.

Im dłużej trwał mecz, tym słabiej prezentował się zespół LTS. W pierwszym i drugim secie na początku drużyna Legionovii wychodziła na prowadzenie, jednak już od połowy seta przeciwniczki doganiały gospodynie i wychodziły na prowadzenie, wygrywając oba sety. W trzecim secie od początku prowadziły zawodniczki z Chorzowa i niezagrożone wygrały tego seta i cały mecz 3:0.

Meczami wyjazdowymi z Jedynką Aleksandrów Łódzki Legionovia Legionowo rozpoczyna kolejną fazę rozgrywek. Zespół, który w tej konfrontacji wygra trzy mecze, będzie grał jeszcze w turnieju barażowym, natomiast pokonany spada automatycznie do II ligi.

LTS Legionovia – SCS Sokół Chorzów 0:3
(21:25, 17:25, 22:25)